Mechanik / elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Jeśli posiadasz nawet niewielkie doświadczenie i interesujesz się mechaniką/elektromechaniką, to zapraszamy Cię do naszego zespołu!
Miejsce pracy
Wojnarowice
Forma zatrudnienia
Pełen etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę
System pracy
Zmianowy
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska

KORFF ISOLMATIC jest firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji w branży izolacji technicznych, z siedzibą w Wojnarowicach – z dogodnym dojazdem z Sobótki, Świdnicy czy południowych okolic Wrocławia (do 30 minut). Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik / elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Obowiązki

  • diagnozowanie oraz usuwanie bieżących awarii i usterek maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • udział w procesie przezbrajania maszyn i urządzeń
  • wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego
  • analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

Oczekiwania

  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej
  • umiejętność stosowania przyrządów pomiarowych
  • znajomość przepisów BHP
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (praca w systemie dwuzmianowym od pon. do pt.)
  • przejrzyste zasady wynagradzania uwzględniające posiadane doświadczenie i premiujące osiągane wyniki
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń zawodowych
  • bogaty, ciągle rozszerzany pakiet świadczeń socjalnych (bony, dofinansowanie do podręczników szkolnych, spotkania integracyjne)
  • pakiet medyczny Medicover, karta lunchowa Sodexo Pass
  • dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

Bonusy

  • karta lunchowa Sodexo Pass
  • pakiet ubezpieczenia medycznego Medicover
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • bogaty, ciągle rozszerzany pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie, dofinansowanie do podręczników szkolnych, spotkania integracyjne)
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania lub kontaktu telefonicznego z Działem Kadr: 71 338 81 13.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Kontakt
Korff Isolmatic Sp. z o.o.
Wojnarowice, ul. Lotnicza 12
PL 55-050 Sobótka 1
tel: 0048 71 39 09 099
info[at]korff.pl